Напередодні туристичного сезону у Запоріжжі відбудеться фестиваль-ярмарок


В обласному центрі заплановано проведення туристичного фестивалю-ярмарку „Запоріжжя – місце щастя”, який організовує Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації.

 Минулого року відбувся перший Запорізький туристичний фестиваль-ярмарок у Центральному парку культури і відпочинку „Дубовий гай”, який зарекомендував себе як ефективний оглядовий майданчик  ринку туристичних послуг області. За словами директора Департаменту Владислава Мороко, цього року на південно-східному туристичному ринку України очікується прорив нового туристичного продукту та пропозицій, розшириться коло ділових партнерів, активізується маркетингова та інвестиційна політика.

Запорізький туристичний фестиваль-ярмарок „Запоріжжя - місце щастя” презентуватиме туристичні продукти міста Запоріжжя та області:  туристичні об’єкти, заклади культури та розміщення (готелі, бази відпочинку, пансіонати, санаторії, хостели), заклади харчування (кафе, ресторани), зелені садиби; представників пізнавального туризму, етнотуризму, екстремального туризму, пляжного туризму на узбережжі Азовського моря. Учасникам буде надана можливість презентувати свої послуги.

До участі запрошуються туроператори та турагентства, готельєри та спеціалісти гостинності, представники баз відпочинку, пансіонатів, зелених садиб, професійні асоціації і державні адміністрації, а також представники засобів масової інформації. Для туроператорів, агентів, готельєрів та підприємців сфери гостинності за заявками на безоплатній основі надаються робочі місця, де можна буде обговорити умови праці, цінову політику в новому сезоні, укласти договори.

У програмі фестивалю-ярмарку „Запоріжжя – місце щастя” - презентація нових туристичних маршрутів, розважальні програми для дітей та дорослих, розіграш путівок та призів від учасників фестивалю, показові виступи представників екстремальних видів спорту, презентація туристичної літератури, виступи колективів тощо.

Фестиваль відбудеться 27 травня у м. Запоріжжі  на площі Маяковського.

Для представників засобів масової інформації 28 травня буде організовано інформаційний тур на узбережжя Азовського моря, де журналісти зможуть переконатися у перевагах відпочинку в Запорізькій області, відвідати бази відпочинку, заклади  харчування, розважальні об’єкти та об’єкти інфраструктури курортного міста Бердянська.

Організатори запрошують усіх, хто надає туристичні послуги, взяти участь  у фестивалі - ярмарку та до 15.05.2017 поінформувати  про участь у виставці, подавши заявку  на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Телефони для довідок: (061) 239-06-33, (096) 109-04-56 (Нічта Катерина Володимирівна).

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

23 Мая, 2017 Вторник
больше новостей