Директорку "дитячого санаторію" в Бердянську, де влітку потруїли дітей, суд звільнив від покарання... "за амністією"


Бердянський міськрайонний суд вироком від 15 листопада звільнив від покарання за підробку документів колишнього директора “Клінічний санаторій “Лазурний” Людмилу Запорожець, —.повідомляють "Наші гроші. Запоріжжя". Згідно з матеріалами справи, директор філії ПрАТ “Приазовкурорт” “Клінічний санаторій “Лазурний”” Людмила Запорожець на початку червня самостійно внесла до бланку Міністерства аграрної політики та продовольства України недостовірні відомості про готовність підпорядкованого їй закладу до роботи і підписала його від імені працівника Держспоживслужби. Підпису представника місцевої влади в атестаційній комісії не було взагалі.

Згодом цей бланк увійшов до складу документів бердянського санаторію, які подавалися на торги від соцдепартаменту Дніпровської міськради щодо закупівлі послуг з оздоровлення та відпочинку для дітей, родичі яких загинули в АТО.

У результаті, підрядником по тендеру обрали саме “Лазурний” з вартістю договору в 3,03 млн грн, і до закладу направили 245 дітей.

З огляду на це, було відкрите кримінальне провадження № 12017080130003729, а вже у суді Людмила Запорожець свою вину визнала, і суд призначив їй 4250 грн штрафу та позбавив права займати певні посади на рік. Проте, суд також звільнив її від цього покарання за законом про амністію, який вступив у дію від вересня. Підставою став її пенсійний вік і злочин невеликої тяжкості.

У липні у санаторії “Лазурний” отруїлося понад 200 дітей з організованого там табору для дітей воїнів АТО. Згодом спеціалісти з’ясували, що бактерія розповсюджувалася через їжу, зокрема, її виявили у гречці та у кухаря харчоблоку. Вказувалося також, що усі працівники кухні не проходили медичний огляд, а тому не мали права працювати у санаторії.

Після цього випадку директора філії Людмилу Запорожець звільнили з посади (призначена вона була у квітні). На час розслідування також відсторонили директора департаменту соцзахисту та начальника управління по роботі з учасниками АТО Дніпровської міськради.

Одним із структурних підрозділів раніше очолюваної Запорожець філії є саме дитячий заклад санаторного типу “Лазурний”. Директором цього закладу тоді була Ірина Яковенко.

Нагадаємо, що відразу після того, як були терміново вивезені діти першої зміни, а роботу "оздоровчого закладу санаторного типу" призупинено, керівництво ДЗСТ "Лазурний" звернулося до Бердянського міськвиконкому з проханням атестувати заклад, аби мати можливість прийняти дітей на серпневу зміну, але отримало жорсткого відкоша.

Майже 100% акцій ПрАТ “Приазовкурорт” належить ПрАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця”

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

22 Марта, 2018 Четверг
больше новостей