ПЛАН ПЕРЕМОГИ!

Російська пропаганда досягла своєї мети, добряче засравши голови наших співвітчизників. Щодня десятки так званих "експертів", "інсайдерів", "моральних ̶у̶р̶о̶д̶і̶в̶ авторитетів" розказують нам сотні історій про те, як "Пєця зливає країну "мінським договорняком". А що нам пропонують взамін?


Ну так чи інакше єдиною альтернативою "мінського договорняку" є повноцінна війна з рф і звільнення окупованих територій. 
Це чарівне словосполучення "звільнення територій" дуже магічно впливає на "справжніх патріотів", бо вони різко втрачають потребу поцікавитись тим, що ж стоїть за так званим "альтернативним планом".

Тому давайте все ж таки більш детальніше ознайомимося з "альтернативним планом". 
Може для когось все нижче написане буде видаватися сарказмом і стьобом.
Але те, що написано нижче цілком серйозно озвучується багатьма, здавалось би розумними людьми, озвучується як альтернатива "мінським договорнякам" 
Почитайте, і вдумайтесь ще раз в ступінь брєду, яку нам нав'язують нам так звані "експерти", яким "чомусь" дуже не подобаються "мінський договоряк".
------------
Отже, патріотичний план ПЕРЕМОГИ на думку більшості "експертів" перевдягнутих у вишиванки, виглядає так:

1) Президентом вибираємо Дмитра Яроша! Чому? Бо:
- в Дмитра Яроша немає Ліпєцкої фабрики. Ну і взагалі в Дмитра Яроша нічого немає, а це значить що він справжній Народний Президент!
- Дмитро Ярош не олігарх і взагалі він, разом з сім'єю вміє жити на 800 грн. в рік. А значить дуже заощадливий.
- в Дмитра Яроша дуже гарна посмішка і небритість, що дуже подобається жінкам. Отже це буде піднімати бойовий дух жінок на фронті.
- Дмитро Ярош справжній мужчина, який може і поспівати з Борисом Філатовим і горілочки з ним попити, не то що той клятий діабетик Порох, якого по словах інсайдерів з твітера, п'яного носили по переговорах в Мінську.
Правда в Дмитра Яроша є негативні риси:
- Патриційське походження Дмитра Анатолійовича вимушує його їздити на дорогих крадених машинах з автопарку Януковича. Але йому можна.... він ж гарно сміється Смайлик «smile»
- Ця ж патриційське походження Дмитра Анатолійовича вимушує його ходити з невідомими автоматниками по торгових центрах мирних міст. Але в нас буде війна, ми ж для того Яроша вибирали, тому які тут мирні міста?
Головною перевагою Дмитра Анатолійовича Яроша, як Президента, є безперечно, безкомпромісна боротьба з ворогами. 
Дмитро Анатолійович має в цьому неабиякий досвід. Це ж він, це ж Дмитро Анатолійович прогнав Януковича, провівши 1,5 години в кабінеті тодішнього Президента, в момент розстрілу Майдану. Ну мав необережність Янукович запросити до себе Яроша, не знав він, що Дмитро Анатолійович здатен на проганяння.
Тому першою передвиборчою дією Президента, Верховного Головнокомандуючого Дмитра Анатолійовича Яроша стане план "спонукання Путіна до миру" в кабінеті Путіна. Є великий шанс, що Путін злякається і піде не тільки з України, а й втече з Кремля.
Аргументів у нас багато:
Ми, наприклад, можемо газову трубу підірвати нах, або погрожувати Путіну диверсійними діями в Росії. 
- Що вже загрожували і нічого не зробили? – Не біда, ще раз позагрожуємо!
------------
2) Якщо план "спонукання Путіна до миру" провалиться, то потрібно готуватись до відкритої війни з Росією, треба оголосити війну Росії, бо ганьба всяким "Мінським договорнякам".
Нам, звичайно, ж під силу перемогти російську армію, не такі вже й серйозні показники в російської армії:
Чисельність всього 1 млн. чол. А бюджет російської армії всього $76 млрд. 
http://www.1br.lv/ru/reiting/
То нічого, що бюджет російської армії в 3 рази більший, ніж ВЕСЬ бюджету України, але ж російська армія не вміє воювати. Не мої слова. Це слова військового експерта Олексія Арестовича, ні разу не друга ідейного натхненника "русского міра" Дугіна.
Та й скільки там тої російської армії.... ну 1 мільйон. Ми всі, станемо на захист своєї країни!
Нас же 52 мільйони! Ой, 42... Ой, 37!

Ну але всі 37 мільйонів гордо станемо в смертний бій з ворогом, на захист нашої країни! І ніяких відмазок типу: "Нехай син Яроша воює!" ніхто говорити не буде!

Але ж.... в 37 мільйонах є діти і пенсіонери, які не можуть воювати. Та скільки там тих дітей і пенсіонерів?...

Ну.. лишиться 17 мільйонів населення працездатного віку.
Ми всі, всі 17 мільйонів встанемо на захист своєї країни і здолаємо ту кляту мільйонну кацапську армію!

Стоп. А що багато українців вже не живе в Україні? Та то панти.... Що? 4 млн. працездатного населення не живе в Україні? Ну нехай лишиться 13 мільйонів! 
http://zaxid.net/news/showNews.do…
Ми всі, всі 13 мільйонів встанемо на захист нашої країни!

Стоп. Але ж половина з тих 13 мільйонів - це жінки... А точно! 
Ми всі, 6,5 мільйонів справжніх українських козаків встанемо на захист нашої країни!... Тільки не говоріть "стоп"!

Що не всі козаки? Що 3 мільйони громадян України на останніх виборах голосувало за комуністів, ригів і їх сателітів? Тобто 1 млн. чоловіків працездатного віку (3 тих 3 мільйонів) мобілізовувати не можна, бо будуть стріляти в спину.
http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2014/wp300?PT001F01=910

Але то фігня! Ми всі, 5,5 мільйонів справжніх і ВСІХ ПРАЦЕЗДАТНИХ українських чоловіків встанемо на захист своєї країни і прогонимо кацапню з нашої землі. І безперечно, в цих 5,5 мільйонах немає алкоголіків, хворих людей і т.д.

І так, у нас 5,5-кратна перевага перед ворогом! Тому ми переможемо!
Що? Чисельність російської армії в короткий період часу може бути збільшена до 3 мільйонів?

Ну все одно в нас майже 2-хкратна перевага! І ми на своїй землі! Нам Сварог допоможе!
Що? Двохкратна перевага в наступі (бо треба проганяти зі своєї землі) може не забезпечити перемоги, або спричинити жахливі жертви?... 
Ну подумаєш загине не півмільйона, а 3 мільйони воїнів, але ж майже половина виживе!
Головне розігнати тих зрадників в Генштабі і поставити нормальне командування!
-----------
3) Отже міняємо зрадників в Генштабі і паркетних генералів. 
Що нема інших генералів? Та не біда! Є бойові командири, військові експерти.
От Президент Дмитро Анатолійович Ярош призначить Начальником Генштабу Юрія Касьянова. Він такі розумні поради дає.
https://www.facebook.com/brtcomua/posts/849995355061120
Байдуже, що ніхто не знає хто такий Юрій Касьянов і звідки цей "простий волонтер", який появився з нікуди, отримав доступи до ригівських ЗМІ.

Військові операції нової армії будуть розробляти військовий експерт Алєксєй Арестовіч, ніразу не друг автора ідеї "русского міра" Дугіна і військовий експерт Юрій Бутусов, байдуже, що він навіть в армії не служив.

Посаду начальника Альтернативного Генштабу займе Сємьйон Сємьйонченко, це його давня мрія.
Що? В Касьянова, Бутусова і Семьйонченка немає військової освіти? - Ну і що? - Ось у нас Генпрокурор Єгор Соболєв теж тільки середню школу закінчив!

Прем'єр Міністром призначимо Андрія Білецького. Погляди Андрія і зігування його підопічних, завжди сприятимуть досягненню домовленостей з нашими партнерами з цивілізованих країн.

Головою НБУ призначимо Олега Соскіна. Той обіцяв зробити курс гривні на рівні 3 грн/$, а то й нижче.
Це ж не проблема. От у Венесуелі, наприклад, офіційний курс долара такий, що пачка презервативів коштує $755
http://www.gazeta.ru/business/news/2015/…/04/n_6892517.shtml.
Так що 3 грн/$ - це дуже нормально, якщо буханка хліба коштуватиме $1000.

Міністром закордонних справ призначимо Володимира Парасюка. Він теж, разом з Президентом Дмитром Анатолійовичем Ярошем має досвід в проганянні заклятого ворога Януковича. Кожен з них, правда, проганяв Януковича окремо, і кожен з них добився успіху.
Тому Володимир Парасюк може поможе прогнати і Путіна. Перевагою Парасюка є те що він вміє майстерно виставляти жахливі ультиматуми до 10 години.
-------------
4) Те, що Америка і ЄС нас нагло зливає - це загальновідомий факт. Сама Олена Білозерська про це казала. Її слова підтвердить Заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд, на яку американці чинять страшенний тиск, а вона досі героїчно тримається.

Тому після націоналістичної революції і Майдану-3, після знесення "режиму внутрішньої окупації", призначення патріотів, відмови від позорних "мінських договорняків", треба обов'язково послати США, ЄС, НАТО подалі, тобто нах@й! Так переможемо!
Хоча ні.... вони нас першими пошлють.

Але ми самі господарі в своєму домі! Не треба нам союзників!

Що США і ЄС після того, як ми порушили Мінські угоди, зняла з рф санкції? Ну нічого! Ми переможемо ве рівно!

Що? Нам не дають грошей? Невже "Білий Вождь" не може домовитись? І Президенту Ярошу ніхто не дає? Цікаво чому? Хм... Ну нічого! Ми переможемо все рівно!

Що і зброю нам не дають? Ну то не страшно! Пєці тоже не давали джавеліни. Ну офіційно не давали. А засоби зв’язку, хамві, саксони, броніки, форма, взуття... то, звичайно, не рахується. Обійдемося без броніків!

А недостатність набоїв і зброї, броніків, лікарств компенсуємо бойовим духом. Не я сказав. Це слова Начальника Генштабу Юрія Касьянова.

Кредити клятому МВФ віддавати не будемо, бо в нас війна!
Що і вони нам не дадуть? Хммм... Цікаво чому? 
Тому що кредити дають на розвиток економіки, а не нарощування армії країни, якої з такими воєначальниками скоро не буде? - Брєд! Не вірю! На сайті ПС цього не написано!
----------
5) Але не біда! Прорвемось!
Оголошуємо військовий стан, мобілізовуємо ВСІХ чоловіків на війну і йдемо мочити русню!

Що? Ви погано бачите? У вас язва? Хворе серце, великий живіт? Малі діти? Батьки хворі? - А кого це хвилює під час військового стану і загальної мобілізації!

Що? Нема броніків? - Ну так підемо!

Боєприпасів нема? - Компенсуємо бойовим духом або будемо ржавими стріляти!

Нема зброї, засобів звязку, ПВО і т.д.? - ну якось без них. Нагадаю, що по словах військового експерта Олексія Арестовича, росіяни не вміють воювати, так що відберемо в них трофейну зброю. Ось Правий Сектор пішов воювати з рушницями, а зараз воює з трофейною артилерією. Чесно, чесно. Та й "ополченці Донбасу", ці шахтарі і трактористи теж виключно трофейною зброєю воюють.

Нема танків, БТРів? - Не біда, їх повно ржавих на складах. Військовий експерт Таня Даниленко спиляє нігті, візьме кувалду в руки піде відновлювати танки! А хто має йти? - Всі мужики на фронті!

Нема ліків, найнеобхіднішого! - Нічого, зате Степан Хмара схвалює ідею наступу!

Немає автомобілів для перевезення солдатів? - Не проблема! Ваш автомобіль експропріюємо! Військовий стан, все законно, все для війни! Все для перемоги! Все для наступу!

Та й жити солдати мусять десь….. Які проблеми? - Ваш будинок є, ваш готель, квартира і т.д. Військовий стан, все законно, все для війни! Все для перемоги! Все для наступу!

Ой, а вам так не подобається, вам так не комфортно?... А хто вас питати буде? Ви ж хотіли військового стану? - Маєте!

Ви передумали! Всі на Майдан-4! Геть злочинну владу Яроша! - Куда ви, шановні? Військовий стан на вулиці, комендантські години, розстріли у разі непокори. Ви ж цього ТАК хотіли!

А знаєте, що найголовніше? - Тепер ніхто не побачить ваших ррреволюційних аватарок в твітері і закликів до Майдану-4 проти "злочинної влади Яроша". А знаєте чому? - Бо вам відключать інтернет і мобільний телефон.

Куда ви, пане рррреволюціонер? До Польщі втікаєте? Чи до Ростова? Не хочете воювати без броніка, без зброї, аптечки, не навченим, під керівництвом Бутусова і Касьянова? - Ви смішний... Кордони перекриті, переміщення не дозволено! Спроби дезертирства - тюрма або смерть! Це ж ваш омріяний військовий стан! Це ж ваші улюблені командири!

А про що ви думали, поширюючи твіти типу "Сталін не вів з Гітлером переговори, не заключав позорні договорняки і не проводив позорне АТО"? - Ось вам те, чого ви хотіли, все як робив Сталін.

"Військовим експертам"/критикам муженка жіночої статі варто підготуватися до того, що їм прийдеться виконувати всю важку "чоловічу" роботу. Мужики ж на фронті! В наступі! А ви що думали, що будете і далі бухгалтером працювати і пити коктейлі в барі з подружками? - Смішні...
----------
6) Ми ж тут забули основне: Дами-революціонерки перестануть пити кохве з подружками не тільки тому, що вони будуть змушені орати, бігати з кувалдами і відновлювати танки, а й тому, що буде ніде пити каву і це буде небезпечно. Авіанальоти, ракети дальньої дії і все таке...

Ой, а які авіанальоти можуть бути у Львові чи Києві? - Так Дмитро Анатолійович оголосив же війну рф. А в нас кордон з Росією не тільки на Донбасі. У нас протяжність сухопутного кордону з рф становить 2000 км, від Чернігова до Новоазовська, під загрозою вся морська частина країни, я вже й не згадую за Придністров'я і Білорусь. 
Будете ховатись в підвалах Києва від авіанальотів не забудьте згадати, як Пєця "мінським договорняком" зливав Широкине, завівши туди елітні війська.

Так що авіанальоти будуть, ракети будуть, будуть руйнуватися міста, інфраструктура, економіка, поля, посіви і через 2-3 місяці цієї "священної війни" солдатам на фронті (ті які залишаться живими) і людям в тилу банально не буде чого істи, в країні почнеться голод.
Тим більше, що ви рррреволюційно послали нах@й партнерів.
Будете ховатись в підвалах Львова від авіанальотів, дожовуючи останній кусок черствого хліба, не забудьте понити про високі податки, низькі зарплати і пенсії які виплачував вам Пєця, і про курс долара сук@ 23 гривні.
---------
7) Тоді, коли ви, шановні ррреволюціонерки, будете з кувалдою відновлювати військову техніку, коли будете сидіти по підвалах, ховаючись від авіанальотів, хоронити своїх чоловіків і дітей, які загинули, бо не було ліків і їжі…
Тоді, коли ви, шановні ррррреволюціонери будете голодними, без броніків, без зброї "мочити" кацапські танки...
..... в ці останні моменти свого життя, згадайте будь-ласка про марші святослава, ліпєцку фабрику, Майдани-3, "мінські договорняки" і "добрі поради" різноманітних "патріотів"-експертів-аналітиків-угрюмих волонтерів, які з'явилися нізвідки, отримали широкий доступ до медіа і користуючись вашою наївністю реалізували "ПЛАН ПЕРЕМОГИ!"
----------
8) Представлені події не мають шансів для реалізації, тому що:
а) У разі якщо ми пошлемо нах@й наших партнерів і розірвемо "мінські договорняки", путін не буде чекати поки ми зберемо армію, оголосимо війну. 
Він почне атакувати і бомбардувати відразу і по всьому фронту.
б) І найголовніше: х@й вам а не контрреволюції. Просто перестаньте мріяти про силову зміну влади поки є загроза війни з рашкою. Ніхто не збирається втрачати країну через недоумків, які репостять і вірять в індукований росією брєд касьянових, арестовичів, комбатів насіння і інших ярошів.
-----------
9) Хтось може сказати, що події викладені в пості є занадто фантазійними. Ярош не може стати Президентом, Білецький - Прем'єром, Касьянов не може стати Начальником Генштабу, а Соскін Главою НБУ.
Згоден! Вони не можуть стати і ніколи не стануть. 
Але вони мріють стати і всі ці парасюки бачать себе в ролі національних лідерів, пишуть пости про себе легендарних в цих ролях. І допоки всякі тупарі самі жруть і дають іншим пожерти це інформаційне лайно, доти ці особини будуть стимулювати контрреволюцію, стараючись реалізувати свої хворобливі фантазії і шизофренічні амбіції.
-----------
10) Все пізнається в порівнянні.
Не варто нити в твітері, що вас зрадили, розказувати про "Мінські договорняки", які укладав бухий всраку діабетик Пєця.
Просто ввімкніть мозги, співставте факти, оцініть амбіції і рівень інформаційної популяризації нізвідки випливших експертів-волонтерів-комбатівнасіння і тоді поняття "зрада" набуде більш чітких і правдивих форм.

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

21 Апреля, 2018 Суббота
20 Апреля, 2018 Пятница
больше новостей