Принуждение к голосованию - трудовому коллективу Запорожстали угрожают за неправильное голосование.

Принуждение к "правильному" голосованию, риторика похожая на рассказы о хунте "Киевской власти", прямые угрозы. Все это - о буднях Запорожсталевской предвыборной кампании? Один из Запорожских блоггеров опубликовал интересные данные, которые свидетельствуют о давлении на сотрудников.


"Потрапили тут до мене цікаві документики із заводу овочевидного самовисуванця. З позначкою «Информация обязательная для озвучивания на рабочем собрании». Ну що ж. Тоді розкажу що такого обов’язкового і що відбуватиметься 15 листопада в місті. Чому це важливо?...

Для початку - всі трудавиє калєктіви поділено на групи по 20 людей і в кожній групі є старший. Цей старший обдзвонював після першого туру всю групу, питав чи ходили на вибори. Позитивно відповіли 93%. Явка офігітєльна ж, да? А потім дивним чином були звірили списки… і яке ж було здивування, коли працівників комбінату на вибори ходило більше 60%. Ай-я-яй. Терміново треба щось робити. І зробили. Не питайте як звірили і дізналися поіменно кого конкретно не було. Всі дорослі люди.

В грудні-січні заплановано скорочення і людям би якось треба було пояснити яким таким раком їхній робочий кандидат їх поімєл. А от як – скорочень не уникнути і це не секрет. І як раз в нагоді стала низька явка. І тих людей знають. І їх скоротять. Але спочатку залякають скороченням, потім витиснуть з них, як зі свіжевипраних шкарпеток, останні краплі голосів у другому турі. А оскільки на підприємстві вже йдуть залякування і полювання на відьом, то скорочення прикриють вогнем священої інквізиції.

«Винних» покарають. Це раз. Але до того винних треба проконтролювати.

І справедливості заради зазначу, що свої своїх не завжди закладають, навіть під страхом мартенівських катувань. А тому треба, щоб стукачі були не свої. Таким чином, наприклад, 20 трудівників підприємства, що прописані і живуть на Бабурці, контролюватимуться працівником іншого підприємства. Таких, до слова, вистачає. Запорожкокс, там, і тому подібні. Щоб здавати не своїх і піти на договорняк із совістю. А тепер про те, як буде підвищено явку виборців в трудових колективах. 

Вже вчора і сьогодні люди, яких поділили в групи по 20 людей, отримали дзвінки на мобільний. Для попередньої зустрічі, щоб координатор знав їх в обличчя. Збрехати цього разу про свою явку не вийде. А далі… ну, хто не запам’ятає його (цього координатора), зможе впізнати перед виборчою дільницею в 10 або 11:00, але ймовірніше о 18 чи 19:00 за, наприклад, за журналом «Огоньок» в руках)))

Попередньо зідзвоняться, потім всіх перепишуть під дільницею і проконтролюють вихід з дільниці. Справедливості заради скажу, що про те, як треба голосувати, їм не кажуть, тут і так все зрозуміло.

Списки складені. Вони поіменні. З телефонами. 

Нижче наведені фото з трудового зібрання.


 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

20 Февраля, 2018 Вторник
больше новостей