Що задекларував новий суддя Конституційного суду Віктор Городовенко?


Довгоочікуваним новим суддею Конституційного суду у середині листопада обраний Віктор Городовенко. Раніше він займав пост голови Апеляційного суду Запорізької області. Напередодні обрання нового судді bihus.info дослідили досьє кожного кандидата, і ось що дізналися про Віктора Городовенка.

Віктор Городовенко - заслужений юрист, Представник України в Консультативному раді європейських суддів Комітету міністрів Ради Європи в Страсбурзі.

До обрання суддею Конституційного суду Віктор Городовенко обіймав посаду голови Апеляційного суду Запорізької області. Суддею працював у Мелітопольському міському суді з 1993 по 2003 рік. Потім очолив міський суд, а у 2004-му став головою вже Мелітопольського міжрайонного суду. Головою ж Апеляційного суду він вперше став у 2005, за часів президентства Віктора Ющенка.

Згідно з декларацією судді, разом з дружиною суддя має квартиру у Запоріжжі площею 92 кв. м, «Тойоту Камрі» та «Мітсубісі паджеро вегон» 2008 року у користуванні.

Ще Віктор Городовенко вказав у електронному звіті 100 тисяч гривень, 13 тисяч доларів та близько 13 тисяч євро.

За матеріалами bihus.info

Підготовлено ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту «Декларації».

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

20 Февраля, 2018 Вторник
19 Февраля, 2018 Понедельник
больше новостей