Запорожские депутаты рассмотрят петицию об увеличении количества транспорта на Шевченковский

Решение рассмотрят уже в январе Запорожские власти рассмотрят петицию об увеличении количества транспорта в Шевченковский район. Об этом сообщает 061, со ссылкой на проекты решений сессии. Петиция А


Решение рассмотрят уже в январе

Запорожские власти рассмотрят петицию об увеличении количества транспорта в Шевченковский район. Об этом сообщает 061, со ссылкой на проекты решений сессии.

Петиция Анны Журенко об этом собрала необходимое количество подписей - более 750. Текст петиции такой:

"Шевченківський район є найбільшим районом міста Запоріжжя, проте доїхати з нього до центру міста та інших районоів або навпаки в час пік або ввечері майже неможливо.

Прошу збільшити кількість маршрутних таксі або автобусів з цього району. Вже не раз я чи мої рідні та знайомі не мали змоги вчасно доїхати додому з роботи навіть з центру міста. Маршрутних таксі дуже мало, в час пік вони всі переповнені, що навіть не зупиняються.

Також не має змоги доїхати до району після 9ої години вечора з різних кутків міста. Маршрутні таксі просто не їздять, або пускається якась одна маршрутка один раз на годину і залазь ти в неї як хочеш.

Зранку на кінцевій зупинці 3-го Шевченківського мікрорайону збираються величезні черги, щоб доїхати до роботи. Маршрутні таксі від'їжджають від зупинки вже переповнені. А як же тоді доїхати людям, що живуть на 2-ому та 1-ому мікрорайонах?

Неможливо доїхати до Пісків, бо 43 маршрут ходить як заманеться. Не має змоги доїхати до Бородиньского, Осіпенківського, Хортиці, Набережної вулиці м. Запоріжжя. Не ходят маршрути по проспекту Перемоги.

Сподіваюсь, на збільшення кількості автобусів на зазначених рейсах".

Петицию рассмотрят на сессии, но вероятно, уже не завтрашней, а следующей - январской.

Читайте также: В запорожской маршрутке побили 15-летнего парня из-за того, что он придержал место для девушки

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

21 Апреля, 2018 Суббота
20 Апреля, 2018 Пятница
больше новостей