Запорожский депутат стал свидетелем нашумевшей посадки самолета в Стамбуле под градом и ливнем, - ФОТО

Депутат Запорожского облсовета Станислав Чередниченко стал свидетелем нашумевшей посадки самолета в Стамбуле под градом и ливнем. Об этом он сообщил в соцсети, передает 061. " У четвер, одразу після.


Депутат Запорожского облсовета Станислав Чередниченко стал свидетелем нашумевшей посадки самолета в Стамбуле под градом и ливнем. Об этом он сообщил в соцсети, передает 061.

" У четвер, одразу після сессії обласної ради, я виліт із аеропорту Запоріжжя до Стамбула, турецькою авіакомпаніією AtlasGlobal.

Незавжаючи на те, що у мене є великий досвід польотів у різні країни - це був самий важкий переліт у моєму житті.

Нажаль, за 30 хвилин до посадки у місті Стамбул - почався дуже сильний дощ та граді, сидівши біля вікна я взагалі нічого не бачив - тільки сильний дощ, більш того останні 30 хвилин польоту, літак був у зоні сильної турбулентності аж до сам ої посадки у місті Стамбул.

По прильоту, я бачив багато стурбованих робітників аеропорту Ататюрк.

І тільки, коли я був уже у готелі, мені розповіли як капітан літака Олександр Акопов, який у цей же час, коли мій летак сідав у Стамбулі, здійснив героїчну посадку літака із пошкодженою носовою частиною.

На висоті 4 тисячі футів літаку розбило градом носову частину і скло кабіни пілотів. У результаті Акопов вирішив повертатись в аеропорт Стамбула. Йому вдалось здійснити посадку, нахиливши літак трохи набік, щоб бачити через бокове скло смугу, і керуючись вказівками диспетчерів аеропорту.

Це саме ті моменти в житті, коли кадри та збіг обсавин - спасають велику кількість людських життів.....", - рассказал Чередниченко.

Напомним, 27 июля, в Стамбуле самолет турецкой компании "Atlasglobal" пилотируемый украинскими пилотами попал в град размером с куриное яйцо. В результате стихии полностью разбило кок, передние стекла, автопилот, автотраст, "Direct low". Капитан из Украины Александр Акопов смог посадить самолет практически вслепую.

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

23 Февраля, 2018 Пятница
больше новостей