В Запорожле состоится VI Открытый фестиваль альтернативного украинского театра "Золота Хортиця-2017" (программа)


З 21 по 30 вересня на базі Запорізького муніципального театру-лабораторії VIE відбудеться VI Відкритий фестиваль Альтернативного українського театру«ЗОЛОТА ХОРТИЦЯ – 2017».

Розпочнеться він в четвер, 21 вересня, о 17.00 вуличною виставою "Кольоровий сон. Птаха" на площі Маяковського. Усі інші вистави відбудуться в театрі VIE

Програма

__________________________________________________________________22 вересня (п’ятниця) о 19-00 

Творче об’єднання «DIY-театр» (Харків)вистава «Летів і танув» за п’єсою Олександра Вампілова «Полювання на качок», драма Режисер-постановник - Олег Дідик Сценограф - Олександр Абманов Художник по костюмах - Олександр АбмановДиректор Ієвлєв Максим Євгеньович

Тривалість вистави – 110 хвилин (антракт) російською мовою 

Драма «Летів і танув» за мотивами п'єси О. Вампілова «Полювання на качок» наповнена трагізмом - і разом з тим насичена легким гумором. Ситуації, в яких опиняється Віктор Зілов - головний герой цієї історії, хоч і драматичні, але цілком реальні, в них представлені й зліплені докупи однією ідеєю крайності нашого життя.

Вартість квитка – 100 грн.

23 вересня (субота) о 19-00

Вільна театральна платформа «Pro.театр» м. Запоріжжя вистава «Товар в наличии» за п’єсою Дениз Бональ «Свет в Августе», драма соціуму. Тривалість вистави – 1 година 30 хвилин (без антракту) російською мовою

Вагітність не завжди буває щасливою і запланованою.

Чотири молоді жінки, в пастці небажаного становища, очікують появи на світ своєї дитини. За контрактом вони повинні відмовитися від дитини, яка вже продана багатим, але бездітним парам.

Як жити далі? Який вибір прийняти? А чи є вибір? За кожною жінкою стоїть особиста драма ... І чи чекає їх світло в кінці плодовитого серпня?

Вартість квитка – 100 грн.

 

24 вересня (неділя) о 19-00

Театр-студія «Біла Ворона», м.Київ

Вистава «В душе хороший человек» за п’єсою С.Баженова, трагифарс

Режисер-постановник - Яновська Н.Б. Яновська Наталія Борисівна – режисер, актор, аналітик та викладач.

Сценограф - Яновська Н.Б.

Художник по костюмах - Яновська Н.Б. Режисер із пластики - Дмитро Телюк

Тривалість вистави – 2 год.10 хвилин, російською мовою

Вартість квитка – 100 грн.

Вони - Брат і Сестра!

Вони - Боги, а не люди звичайні!

Вони - майстри маніпуляції!

Вони не витрачатимуться на простих смертних!

Вони зроблять все заради халявної квартири, поїздки у Відень, мультивізи, нового айфону, айпаду, велика, крутої тачки і багато чого іншого.

Але винести сміття, яке тиждень стоїть і смердить - це для них ціла епопея!

Алкоголічка-котолюб, сліпий кіт, потопельниця і інші перешкоди на їх шляху...

24 вересня (неділя) о 14-00

Народний молодіжний театр «Муравейник»

вистава «Пікнік» за п’єсою Фернандо Аррабаля «Пікнік», жанр: абсурд

Режисер-постановник: Олеся Калітієвська Сценограф: Олеся Калітієвська Художник по костюмах : Олеся Калітієвська Режисер із пластики: Олеся Калітієвська Балетмейстер: Олеся Калітієвська, Олександр Бугайов Музичне оформлення (композитор): у виставі використано музичні композиції наступних виконавців «Мумій Троль», «Агата Кристи», «Аукціон», «Наутилус Помпилиус», «П’ятниця», «Scooter» та інші. Тривалість виставин: 55 хвилин, без антракту російською мовою. Вартість квитка – 50 грн.

П’єса «Пікнік» написана в 1952 році; в 1960 вона вперше надрукована, а прем’ера її відбулась в Парижі в 1959 році. Сценографом вистави став друг Аррабаля – легендарний сюрреаліст Сальвадор Далі. П’єса про війну, яка знищує людські відносини, спілкування в традиційній формі. Для того, щоб вижити в умовах, коли умови диктують гроші та безрозсудність, є тільки одна можливість – самозахист, - через невігластво, іронію, цинізм, обмеженість в своєму світогляді. Безглузді персонажі здійснюють свій дивний пікнік на узбіччі сценічного життя та жахливого сну, час від часу хватаючи зброю і стріляючи у ворогів реальних та надуманих.

25 вересня (понеділок) о 19-00

Театр «ГаРмИдЕр» м.Луцьк

«Кінь, який їздив верхи» за мотивами п’єси Дороти Масловської «Усе у нас гаразд», треш-драма

Режисер-постановник: Руслана Порицька

Сценографи: Руслана Порицька, Олексій Стаднюк, Алла Доманська

Художник по костюмах: Павло Порицький. Тривалість вистави – 90 хвилин. Вартість квитка – 100 грн.

Підміна цінностей та втрата ідентичності — це універсальні проблеми, як польського, так і українського суспільства. Процес їх переживання є чи не єдиним шляхом до вирішення. Тому ми пропонуємо глядачеві сісти в коло й підготуватися до провокацій і навіть справжнього трешу.

 

26 вересня (вівторок) о 19.00

THEATRUM MUNDI м. Чернігів

«ПОЧЕМУ ЛЮДИ НЕ…?» за п’єсою Сергія Астраханцева, монодрама на грані

Режисер-постановник - Сидоренко Євген. Тривалість вистави – 1 година, російською мовою. Вартість квитка – 100 грн.

«Чому?» - питання, яке ми задаємо собі і іншим найчастіше.

З тисячі всіляких «Чому?» є ті, відповіді на які отримати

практично неможливо. Чому? ЧОМУ! Чому люди не…?

Ця історія не виключення. Історія молодої людини. Людини, яка заплуталася в житті і повністю розчарованого. Людини, яка піднялася на дах висотки.

Відчай, розчарування, відсутність сенсів… Потрібний всього один крок для втечі. Дах будинку - хороше місце, щоб розібратися і зрозуміти, для чого він прийшов в цей світ, набути нового сенсу, і просто поговорити… День, що переверне твоє життя з ніг на голову.

27 вересня – (середа) о 19-00

«Театр Сучасного Діалогу» м.Полтава «Теорія великого фільтра»

Режисерка – Роза Саркісян. Драматургиня – Ірина Гарець.

Жанр – Постдокументальна драма

Тривалість вистави – 1 год.20 хв.(російська, українська, суржик). Вартість квитка – 100грн.

 

Короткий зміст вистави – своєрідний калейдоскоп, мозаїка людських історій, інтерв’ю, статистичних даних, наукових досліджень і статей, рефлексій акторів на тему насилля і дискримінації; рівності і інакшості, це експеремент, в якому несподівані повороти, вибагливий асоціативний монтаж і нелінейна ігрова/неігрова (документальна) структура концептуально співіснують, провокуючи глядача на діалог.

Більше 80 інтерв’ю, маса написаних учасниками Театру монологів, статистичні дослідження, медіа-матеріали, провокації. З усього цього і склалася вистава, з якою Театр Сучасного Діалогу нині їздить Україною, яка безперестанно змінюється та трансформується, і яка змінює самих акторів.

 

28 вересня (четвер) о 19-00

«Харківський театр для дорослих», м. Харків

«Коханці» за оповіданням А.П.Чехова «Дама с собачкой», драма

Режисер: Кирило Душин

Художник-постановник: Любов Душина Тривалість вистави – 105 хвилин (антракт 15 хвилин), російською мовою. Вартість квитка – 100 грн.

Відверта історія божевільної, запаморочливої любові!

Вистава-легенда (по найзнаменитішому оповіданню А. П. Чехова)

Пристрасть, безрозсудність або любов з першого погляду, з першого слова… Ризикнути усім, заради справжнього... найзаповітнішого ... Усупереч усім правилам і сенсам ...

 

 

28 вересня (четвер) о 14-00

Театр «Сонях» м.Рівне «Не Дитячі Ігри», драма. Тривалість вистави – 60 хвилин, українською мовою. Вартість квитка - 50 грн. Автор та назва п’єси Б.Срблянович, «Мамапапасинсобака»

Режисер-постановник Олексій Титаренко

Сценограф Олексій Титаренко

Художник по костюмах Анастасія Титаренко

Режисер із пластики Анастасія Титаренко

Балетмейстер Анастасія Титаренко

Музичне оформлення (композитор) Анастасія Титаренко

Як підлітки уявляють доросле життя, можемо побачити коли вони вирішать погратися у нього. Можливо в цьому можна і знайти відповідь які вони є насправді та чому.

29 вересня (п’ятниця) о 19.00

Театральна студія Кирила Суханова.

Вистава «Подільники» по однойменній п'єсі Фрідріха Дюрренматта режисера Кирила Душина., науково-фантастичний детектив Тривалість вистави – 1 година 45 хвилин без антракту російською мовою. Вартість квитка – 100 грн.

Ви заглянете за куліси мафіозного світу з бурею пристрастей, інтриг, змов і чорного гумору в жанрі науково-фантастичного детектива.

Док - видатний учений, який так само став жертвою нещадної кризи. Він звичайна людина, яка хоче вижити.

Колись геніальний вчений, а надалі - таксист, що втратив все, що у нього було, потрапив в обійми кровожерної мафії. Проте, навіть в умовах найхолодніших реалій, він знаходить тих, заради кого варто боротися.

Чи здійсненна помста, чи є місце справедливості, і чи зможе Док вижити у цьому кривавому і жорстокому світі?

Приходьте і дізнайтеся! Ця вистава припаде вам до душі.

30 вересня (субота) о 19-00

Театр «VIE» Запоріжжя «САТИРИКОН» А.Т. Аверченко, маленькі історії для театру

Режисер-постановник - А.Романов

Художник-постановник - Н.Петен-Ступакова Тривалість вистави – 2 години, російською мовою. Вартість квитка – 100 грн.

Сім одноактних п'єс сатирика Аркадія Аверченко - об'єднані однією темою - "Людина і епоха". Не дивлячись, що з написання п'єс пройшло більше 100 років, драматург доводить нам, що людина не міняється. Міняється лиш форма, але зерно людини лишається незмінним.

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

23 Апреля, 2018 Понедельник
22 Апреля, 2018 Воскресенье
больше новостей