Запорожская филармония открывает концертный сезон фестивалем


Как сообщила пресс-служба Запорожской облгосадминистрации,

Запорізька обласна філармонія готується до урочистого відкриття 78-го концертного сезону, яке відбудеться 29 – 30 вересня. За підтримки Департаменту  культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації тут буде проведено ІІ Всеукраїнський фестиваль духовної музики „БлагоFest”.

 „БлагоFest” уже зарекомендував себе як масштабний мистецький проект, який об'єднує в єдину духовну родину митців з усіх куточків України. У програмі фестивалю - органна музика, хорове мистецтво,  українська та західноєвропейська духовна класика, твори сучасних композиторів, виступи кращих професійних музичних колективів, солістів-вокалістів та солістів-інструменталістів з Києва, Тернополя, Дніпра, Полтави, Івано-Франківська, Харкова та Запоріжжя. 

 - На глядачів також чекає презентація виставки музичних інструментів Запорізької обласної філармонії та експозиції духовного розмаїття країни, зібрані за підтримки Української православної церкви, Запорізького обласного краєзнавчого музею, Запорізького обласного художнього музею та Музею історії запорозького козацтва. 6 жовтня обласна філармонія запрошує шанувальників класичної музики на відкриття 61-го симфонічного сезону. Перший концерт нового сезону підготували академічний симфонічний оркестр Запорізької обласної філармонії та гість із Франції – лауреат міжнародних конкурсів Максим Зекіні (фортепіано). Піаніст представить запоріжцям унікальний твір – концерт для фортепіано з оркестром для лівої руки Моріса Равеля.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

23 Апреля, 2018 Понедельник
22 Апреля, 2018 Воскресенье
больше новостей