30 сентября в Запорожье пройдет Фестиваль равенства

Вход на все мероприятия в рамках фестиваля будет бесплатным 30 сентября в Запорожье в арт-центре "Лофт Млин" пройдет Фестиваль равенства. Об этом сообщает 061. "Перший Фестиваль рівності у Запоріжжі


Вход на все мероприятия в рамках фестиваля будет бесплатным

30 сентября в Запорожье в арт-центре "Лофт Млин" пройдет Фестиваль равенства. Об этом сообщает 061.

"Перший Фестиваль рівності у Запоріжжі у 2016-ому попри погрози та перепони з боку радикально налаштованих груп та відсутність підтримки влади, зібрав щонайменше дві сотні учасників", - говорится в анонсе.

"Власне існування тут щорічної публічної платформи для усіх людей, незалежно від їхньої сексуальної орієнтації, національної та гендерної ідентичності є суттєвим кроком до якісних суспільних перетворень та звільнення Запоріжжя від його власних ярликів «колиски козацтва» та «міста металургів». А це – простір для перезавантаження та створення сучасних сенсів, наближення до нового відкритішого світу, у який рано чи пізно трансформується і запорізьке суспільство.

Саме мова наближення – є темою цьогорічного фестивалю рівності та запрошує подумати над шляхами подолання відстані, можливості почути і роздивитися інших, дозволити своїй та чужій інакшості перебувати поруч, не намагаючись змінити, пристосувати, віддалитися, викреслити, сховатись.Розмовляючи про наближення, ми послуговуватимемося лексиконом візуального мистецтва, нової драми та літератури", - говорится в анонсе.

Вход на все мероприятия фестиваля будет бесплатным. Фестиваль будет проходить с 16:00 до 23:00 в арт-центре "Лофт.млин". Подробную афишу 061 разместит позже.

Подробности читайте ТУТ.

Как проходил фестиваль в прошлом году смотрите по ссылкам:

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

23 Марта, 2018 Пятница
22 Марта, 2018 Четверг
больше новостей