Антонов, КБ "Івченко-Прогрес" і АТ "Мотор Січ" планують поставку 50 літаків Ан-178 в Китай


"Антонов", "Івченко-Прогрес" та "Мотор Січ" на авіасалоні в паризькому Ле Бурже обговорили з китайським замовником поставку 50 літаків Ан-178. Про це повідомляє прес-служба Мотор Січ, передає "Економічна правда" з посиланням на Liga.net.

"Відбулася ключова зустріч між компаніями Антонов, ДП Івченко-Прогрес, АТ Мотор Січ і китайським замовником за проектом літака Ан-178. Мова йде про постачання 50 літаків до Китаю: 12 літаків в готовому вигляді, і 40 літакокомплектів. Вирішені питання щодо термінів передачі, по фінансовим надходженням і відвантаженні реальної та матеріальної частини для виробництва цього літака в Китаї", - сказано в повідомленні.

Планується, що на Ан-178 буде встановлено турбореактивний двигун Д-436-148ФМ виробництва Мотор Січ.

Нагадаємо, у 2015 році Антонов завершив будівництво дослідного зразка середнього транспортника Ан-178 і підняв його в повітря.

У травні 2015-го азербайджанська компанія Silk Way Airlines замовила 10 Ан-178. Ще 12 купила китайська A-star (договір передбачає подальшу організацію виробництва в КНР).

Також підписано договір з Hong Kong Leyuan Communication Technology Investments Group Limited про поставку 25 літаків Ан-178.

Україна презентує на авіасалоні свій новий середньомагістральний вантажний літак Ан-132Д. Ан-132Д - перший прототип перспективного багатоцільового транспортного Ан-132, який створюється ДП Антонов спільно з партнерами з Саудівської Аравії.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

22 Апреля, 2018 Воскресенье
21 Апреля, 2018 Суббота
20 Апреля, 2018 Пятница
больше новостей