Бердянськ опинився на межі енергетичного колапсу


Про непросту ситуацію щодо енергозабезпечення Бердянська повідомив можновладців директор Бердянського міського району єлектричних мереж Микола Катрич:

— Тиждень відпрацювали в аварійному стані. Втратили три живлячі кабелі під час експлуатації і з одним "допомогли" нам під час проведення земельних робіт сторонньою організацією. В суботу негаразди з кабельною лінією призвели до відключення п'яти 5-поверхових і десяти 9-поверхових будинків. Відновити електропостачання вдалося лише наступного дня. Була визвана бригада з Токмака, працювали вночі, працювали безперервно. Мало того, що мережі зношені, вичерпали строк експлуатації, — коли високовольтна кабельна лінія відпрацювала 25 років, треба її міняти, або робити експертну оцінку, подовжувати термін експлуатації, зменшувати навантаження на неї, — та щей пошкоджують. Безлаберне ставлення — порвати кабель порядка 100 міліметрів в диаметрі на площі 240 квадратних метрів, то великого ума треба. Добре що без жертв минулося. А могло і з летальними наслідками бути. Тоді ніякого колектора (аварія сталася під час робіт на каналізаційному колекторі — прим. автора) не треба. Прокурор найде, хто за таке діло відповідатиме. А крім усього ще й погасили частину лікарні. Зараз міська лікарня має лише одну лінію живлення. І день і ніч думаєш про те, що, не дай Господь, погасне лікарня. Зараз криза з персоналом, але знаходимо вихід із ситуації.

Енергетики, не зважаючи на труднощі, відновлюють одночасно три лінії живлення мікрорайонів міста.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

19 Марта, 2018 Понедельник
больше новостей