"Её превратили в инструмент бизнес-разборок": Брыль рассказал, зачем он распустил Антикоррупционную комиссию

Губернатор Запорожской области Константин Брыль рассказал, почему он распустил Антикоррупционную комиссию. Об этом сообщает 061. "В ході роботи комісія мала ряд позитивних напрацювань. Однак, з часом


Губернатор Запорожской области Константин Брыль рассказал, почему он распустил Антикоррупционную комиссию. Об этом сообщает 061.

"В ході роботи комісія мала ряд позитивних напрацювань. Однак, з часом, в діяльності комісії почали домінувати суб’єктивізм та зведення особистих та бізнесових інтересів тодішнього керівника комісії Дмитра Марченка", - написал он на своей официальной странице в Фейсбук.

"Оскільки фактично комісію було перетворено в інструмент бізнесових «розбірок», навесні 2017 року було змінено керівника комісії. І замість Дмитра Марченка комісію очолив запорізький журналіст Сергій Сидоров. Однак, всупереч сподіванням, це не призвело до нормалізації роботи комісії", - пишет Брыль.

"З метою повернення роботи комісії в законне русло, в жовтні 2017 року я провів зустріч з головою та двома членами Антикорупційної комісії.

Оскільки це були люди, залучені до роботи Дмитром Марченком. Разом з тим, в ході зустрічі було з’ясовано, що в порушення положення про комісію, членами комісії без дотримання встановленої процедури, на власний розсуд та за власним підписом направлялися звернення до правоохоронних органів. Хоча такі звернення мали направлятися виключно за умови прийняття їх більшістю членів на засіданнях комісії та за підписом голови комісії. Також, в порушення положення про комісію, копії протоколів засідань комісії не направлялися до облдержадміністрації. А значна кількість звернень, направлених від імені комісії, не була навіть зареєстрована в журналі вихідної кореспонденції", - написал Брыль.

По его словам, комисии предлагали устранить недостатки, но этого не произошло. Поэтому Брыль и распустил комиссии.

Также он прокомментировал документы, которые сегодня на своей странице в Фейсбук опубликовал Сергей Сидоров: "Водночас, дізнавшись про розпуск нинішнього складу комісії, 20.11.2017 року Сергій Сидоров оприлюднив протоколи засідання 4 членів комісії, яке начебто відбулося 16.11.2017 і на якому було вирішено, поміж іншого, направити заяву до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури щодо дій Бриля К.І.

Читайте также:Запорожский губернатор распустил Антикоррупционную комиссию, которая попросила прокуратуру его проверить

Напомним, недавно СМИ опубликовали аудиозапись разговора бывшего главы комиссии Дмитрия Марченко и чиновника запорожской ОГА Владимира Тоцкого о коррупции в ОГА.

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

15 Декабря, 2017 Пятница
14 Декабря, 2017 Четверг
больше новостей