Ганна Українська з Бердянська десантувалася в Дубай


З 15 по 19 березня команда українських освітян відвідує в Дубай у рамках проекту «Освітній десант».Громадська спілка «Освіторія» оголошувала набір команди «Освітнього десанту» ще в січні.

Вчителі з усієї України мали змогу довести своє право представити нашу країну на Global Education and Skills Forum, надавши власні мотиваційні листи

Для ТОП-5 фіналістів сезону Global Teacher Prize Ukraine 2017 (Паул Пшенічка, Вікторія Биркович, Наталя Гладких, Тетяна Веркалець, Влад Качур) та переможниці грантового конкурсу заступника директора Бердянського муніципального ліцею викладача англійської мови Ганни Української «Освіторія» сплачує цю поїздку. Решта поїхали за власний кошт або ж коштом закладу, у якому працюють.

— Учасники поїздки зможуть не лише дізнатися більше про саме місто, цей освітній центр Середнього Сходу, а й відвідають щорічну всесвітню конференцію Global Education and Skills Forum, де з перших вуст можна дізнатися про найсвіжіші тренди в освіті та ще й подивитися на яскраву церемонію нагородження Global Teaсher Prize, — зазначила Валерія Іжик, член громадської спілки «Освіторія», організатор проекту «Освітній десант» у Дубай

 

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

23 Апреля, 2018 Понедельник
больше новостей