Катюзі — по заслузі. Бердянський суд виніс вирок (заочно) поліцаю "ДНР" — дев'ять років за гратами


В ході судового розгляду матеріалів карної справи з'ясовано наступне.

Підсудний з 1999 року проходив службу в органах внутрішніх справ України в Донецькій області. У 2013 році він був призначений на посаду заступника начальника Торезького міськвідділу міліції.

У 2014 році не виконав наказ начальника головного управління МВС України в Донецькій області про відрядження міліціонерів до Маріуполя і залишився в Донецьку, де згодом вступив в силовий блок ДНР в ролі «начальника Торезького міськвідділу поліції «Міністерства внутрішніх справ ДНР». На цій посаді віддавав і виконував незаконні накази. Був знятий у двох роликах, розміщених в мережі Інтернет. Здійснював покладені на нього терористичною організацією обов'язки щодо загальногоу керівництва структурними підрозділами «МВС ДНР», віддаючи очолюваним ним членам нелегітимні накази про участь в незаконній протидії та перешкоджанні виконанню службових обов'язків працівниками правоохоронних органів України, Збройних сил України, затримання автотранспорту, цивільних осіб, міжнародних спостерігачів, а також втілюючи в життя свої власні корисливі інтереси, використовуючи своє становище в терористичній організації для ухилення від відповідальності її учасників.

Вироком Бердянського міськрайонного суду обвинувачений заочно засуджений до дев'яти років позбавлення волі.

 

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

Сегодня
больше новостей