Министр экономического развития назвал запорожский тендер "зрада тижня"

"Одні й ті ж самі працівники працюють на обидві компанії. Звичайно, що ніхто не забороняє працювати на декількох роботах, але в публічних закупівлях таких співпадінь не буває".


Министр экономического развития и торговли Максим Нефедов назвал тендер Михайловского сельсовета в Запорожской области "зрадою тижня" и призвал аудиторов АМКУ разобраться с этим случаем.

Об этом министр заявил на своей официальной странице в Facebook в традиционной рубрике о "зрадах" и "перемогах" недели.

"ЗРАДА ТИЖНЯ або «Робота без змін». Цікавенька цього разу в нас зрадонька, хоч схоже колись вже було. Отже, Пришибська селищна рада Михайлівського району на початку грудня оголосила тендер на будівництво нового футбольного поля. 26 грудня було підписано договір з УІ ТОВ "Харвест Індустріалес, С.Л." на 1.7 млн грн. Єдиним конкурентом було ТОВ "ВІДКРИТІ ВІКНА БУД", яке запропонувало ціну трошки більшу за переможця. Як часто буває на таких торгах, ніхто не торгувався та не знижував ціну. Як почали - так і закінчили. І перейдемо до основного – у чому ж сіль. У наших зрадах бувало вже все – у конкурентів були однакові номери телефонів, однакові справки, вони були чоловіком та дружиною. Цього разу теж нічого особливого – в документах конкурентів співпадіння працівників. Точніше, одні й ті ж самі працівники працюють на обидві компанії. Звичайно, що ніхто не забороняє працювати на декількох роботах, але в публічних закупівлях таких співпадінь не буває… Більш детально пояснюють (що, де та коли) колеги з "Наші гроші. Запоріжжя" за посиланням. І впевнений, що колеги з Державної аудиторської служби Антимонопольного комітету теж зможуть прояснити, що відбувається з працівниками двох компаній", - написал Нефедов.

Напомним, ранее 061 писал, что фирмы с одними и теми же сотрудниками разыграли тендер на строительство футбольной площадки в поселке Пришиб Михайловского района Запорожской области.

Читайте также:На следующее заседание суда по делу об отмене тарифов на проезд вызовут всех перевозчиков

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

18 Января, 2019 Пятница
17 Января, 2019 Четверг
больше новостей