Не болей: в Запорожской обалсти снизился уровень заболеваемости ОРВИ


Согласно сообщению пресс-службы Запорожской облгосадминистрации,

захворюваність грипом та ГРВІ на 44 тижні у Запорізькій області складає 468,2 на 100 тисяч населення. Всього, за інформацією Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України, зареєстровано 3706 випадків захворювання, з них 58,2% становлять діти, питома вага школярів  - 20,9%.

У порівнянні з минулим тижнем захворюваність на ГРВІ знизилася на 13% (4263 захворілих). Показники захворюваності нижче епідемічного порогу на 22,6%.

Крім цього, за минулий тиждень фахівцями лабораторного центру розслідувано 180 випадків інфекційних захворювань.

Захворюваність гострими кишковими інфекціями (ГКІ) зросла і перевищила  показники минулого тижня на 17,3%, зареєстровано 95 випадків, із них 32,6% серед захворілих - діти. Захворюваність на ГКІ серед організованих дітей зросла на 27,3% у  порівнянні з минулим тижнем – зареєстровано 11 випадків проти восьми. У 88,4% випадків ГКІ факторами передачі стали продукти харчування,  з них у 16,6%  випадків неякісні продукти  були придбані в місцях стихійної торгівлі.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

21 Января, 2018 Воскресенье
20 Января, 2018 Суббота
больше новостей