Не праздный интерес: сколько "стоит" запорожский металлург?


Как напоминает пресс-служба Запорожской облгосадминистрации,

щороку в третю неділю липня металурги і гірники відзначають своє професійне свято. Для Запоріжжя це майже всенародне свято, адже основу промисловості області складають металургійний та гірничодобувний комплекси, зокрема провідні підприємства галузей: ПАТ «Запоріжсталь», ПрАТ «Дніпроспецсталь», ПАТ «Запорізький завод феросплавів», ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат», ПрАТ «Запоріжкокс», ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», ПАТ «Запоріжвогнетрив», ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал».

Галузь забезпечує роботою кожного четвертого запоріжця: чисельність зайнятих у металургійному комплексі області становить 29,9 тис. осіб або 21,3 % від загальної чисельності працюючих у промисловості області, у гірничодобувній галузі промисловості – 5,9 тис. осіб або 4,2 % від загальної чисельності працюючих у промисловості.

Цього року в металургійному виробництві намітилася тенденція зростання. Так, за підсумками січня-травня 2017 року індекс промислового виробництва у металургії склав  102,1 % до аналогічного періоду минулого року; натомість у гірничодобувній промисловості – 96,6 %, що має об’єктивні причини: на ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат» проводиться реконструкція.

У січні-березні 2017 року фінансовий результат до оподаткування великих і середніх підприємств області склав 5185,7 млн. грн. прибутків (у металургії - 2 346,3 млн. грн.  отримали 60,7% підприємств), у гірничодобувній промисловості – 561,1 млн. грн.  отримали 50% підприємств галузі).

У металургійній галузі традиційно один із найвищих рівнів заробітної плати, зокрема у травні 2017 року – 8577 грн., що на 13,7% більше від середньомісячної зарплати у промисловості області, у гірничодобувній галузі – 8739 грн. 9на 15,9% більше).

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

18 Января, 2018 Четверг
больше новостей