"Ніч в Бердянському педуніверситеті"


"Ніч в БДПУ". Екскурсія в минуле  XIX- XX століть.

Недарма ж головний корпус Бердянського педуніверситету визнали одним з десяти найромантичніших вишів України. Розкрити, вигадати, втілити у перфоманси, показати і розповісти друзям і викладачам неймовірні або цілком вірогідні історії і факти вирішили активісти студентської ради. Їх радо підтримали.

І от —ніч. Таємнича атмосфера, гасові лампи, свічки, інсталяції та загадкові обряди захоплювали і розбурхували уяву. Історичні постаті, події, припущення, вигадки і фантазії перемішалися і створили чудову атмосферу.

Хто взяв участь — викладачі і студенти були вражені реалістичністю і неординарністю події. А кількість бажаючих повторення дійства зросла.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

17 Декабря, 2017 Воскресенье
16 Декабря, 2017 Суббота
15 Декабря, 2017 Пятница
больше новостей