Підсумки 8 листопада в Запоріжжі: коментарі до "Брильгейту", 21 тонна сміття в озері у Дубовому Гаю та результати двох років роботи Буряка мером

061 підбиває підсумки середи, 8 листопада, у Запоріжжі та області Вчора стало відомо, що редакційну колегію Національної суспільної телерадіокомпанії очолила запорізька журналістка. також у Запоріжжі


061 підбиває підсумки середи, 8 листопада, у Запоріжжі та області

Вчора стало відомо, що редакційну колегію Національної суспільної телерадіокомпанії очолила запорізька журналістка. також у Запоріжжі презентують українсько-словацький фільм, який претендує на "Оскар".

Вчора ми також опублікували огляд чотирьох найпопулярніших петицій про громадський транспорт, які ще можна підписати.

Вчора на 061 з'явився цікавий текст-підсумок "2 роки з Буряком: як відпрацював мер у сферах ЖКГ, транспорту, благоустрою та ще дев'яти напрямах".

Також у середу ми опублікували інтері'ю із людиною, якій потрібна допомога - "Я не пам'ятаю свого обличчя": історія запоріжця, який дуже хоче знову бачити".

Вчора Тоцький прокоментував аудіозапис про корупцію Бриля: "Це монтаж чистої води".

Також стало відомо, що з дна озера у Добовому Гаю підняли 21 тонну сміття. Крім того, у центрі Запоріжжя перекрили дорогу: комунальники замінюють комунікації.

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

20 Февраля, 2018 Вторник
19 Февраля, 2018 Понедельник
больше новостей