Широківські депутатки прагнуть рівних можливостей


Яка різниця між чоловіками та жінками у владі? Це запитання обговорювали на робочій зустрічі у Широківській об’єднаній територіальній громаді, яка відбулася в рамках проекту «Просування участі жінок у політиці та протидія ґендерним стереотипам» [реалізує Запорізький благодійний фонд «Єдність» за майбутнє» в партнерстві з НДІ та за підтримки Уряду Великої Британії].

Жінки-депутатки, які взяли участь у заході, відзначили, що чоловіки мислять глобально, а жінки враховують всі тонкощі. Саме тому розвиток і процвітання громади залежить від врахування обох світоглядів при прийнятті рішень.

Створення депутатських об’єднань, які займаються питаннями рівних прав жінок і чоловіків ще з кінця 20-го століття у європейських країнах, дало важливий результат для суспільства – у бюджетах враховуються потреби жінок і чоловіків, хлопців і дівчат, підвищено соціальні стандарти, рівень життя. У Запорізькій області з 2016 року ініціативні жінки та чоловіки-депутати у місцевих радах, зокрема, і двох об’єднаних територіальних громад об’єдналися у міжфракційні та депутатські групи «Рівні можливості» та реалізують суспільно важливі ініціативи.

Жінки-депутатки Широківської ОТГ відзначили, що їх об’єднують питання допомоги дітям-сиротам, дітям з інвалідністю, підтримки багатодітних сімей і сімей військовослужбовців, загиблих в АТО тощо.

В ході зустрічі глава Запорізького благодійного фонду «Єдність» за майбутнє» Тамара Огородова поділилася інформацією з Першого Українського Жіночого Конгресу про напрямки державної та регіональної політики із впровадження рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, зокрема, підтримку проектів Державним фондом регіонального розвитку, які подають активні жінки. Вона відзначила, що Закон України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» дає можливість місцевим депутатам впливати на ґендерну політику, зокрема, призначати уповноважених осіб з ґендерних питань, контролювати виконання цього закону.

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

22 Марта, 2018 Четверг
больше новостей