СМИ: жизнь запорожского прокурора на одну зарплату - с BMW 520i, элитными отелями и драгоценностями


Как сообщает hromadske-zp.tv,

прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та державної прикордонної служби Дмитро Ліпченко на прокурорську зарплатню подорожує по всьому світу. Його дружина Анна Ліпченко ділиться зі своїми підписниками в соціальній мережі instagram фотографіями з подорожей в Грецію, Іспанію, Італію, Францію.

Взимку 16 року родина відвідала гірськолижний курорт Сольдеу в Андоррі. Згідно фотографіям подружжя зупинилося в готелі Hermitage Spa & Hotel. Ціна за одну ніч згідно відкритих джерел складає 12 тисяч гривень – майже місячну заробітну плату прокурора.

Сам прокурор їздить на автівці bmw 520i 2012 року, який коштує близько мільйона гривень.

А під ялинкою на Новий рік родині Липченків Дід Мороз подарував коштовності від BVLGARI.

Також мама та батько дружини вклали в статутний капітал підприємства “Тубкаль” півмільйона гривень. Бізнес партнери родичів кращі друзі прокурора. Вони разом подорожують та коментують одне одному фотографії в соціальних мережах.

У 2016 році фірма придбала на аукціоні нежитлове приміщення по вулиці Портова 2. Коштувало воно більше мільйона гривень.

Подробнее здесь:

http://www.hromadske-zp.tv/bmw-520i-elitni-goteli-koshtovnosti-bvlgari-zhittya-zaporizkogo-prokurora-dmitra-lipchenka-na-zarplatu/

Видео здесь:

https://youtu.be/96gy17ltgu8

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

24 Февраля, 2018 Суббота
23 Февраля, 2018 Пятница
больше новостей