Субботний вечер в Запорожье: культурная программа на 18 августа


Управление культуры департамента культуры и туризма Запорожского городского совета и городские дворцы культуры подготовили для запорожцев интересные мероприятия на субботу, 18 августа.

18 серпня на площі біля ПК «Молодіжний» пройде арт-вечір, присвячений святу Медовий Спас (Маковій).

Палац культури «Молодіжний» підготував для дорослих та дітей насичену розважальну програму з тематичними іграми та розвагами. Гості свята дізнаються цікаві факти про походження і традиції старовинного свята, народні прикмети. Також під кінець заходу пройде майстер-клас з малювання натюрмортів.

Початок о 18:00 на площі біля ДК «Молодіжний» (вул. Л. Чайкіної).

18 серпня для маленьких мешканців Хортицького району відбудеться дитяче караоке «Співаймо разом».

Свято пісні і музики «Співаємо разом» для малечі організував палац культури «Хортицький». На гостей свята чекає участь у музичній вікторині «Українська пісня», тематичних конкурсах та творчих змаганнях зі співу.

Захід відбудеться 18 серпня о 18.00 на площі біля палацу культури «Хортицький» (вул. Інженера Преображенського, 15).

18 серпня відбудеться концертно-розважальна програма «Співочі вечорниці».

Організатори підготували розваги на усі смаки: пізнавальна вікторина, веселі забави для малечі, а для прихильників хорового співу – віночок українських пісень у виконанні народного хору «Джерела» палацу культури «Орбіта» (керівник В. Лоскутов).

Захід відбудеться 18 серпня о 18:00 на майданчику біля палацу культури «Орбіта» (вул. Лермонтова, 9).

18 серпня на площі біля ПК «Хортицький» відбудеться концертно-ігрова програма «Творче літо».

У програмі заходу: традиційний конкурс малюнку на асфальті «Творче літо», рухливі ігри, веселі забави та виступ найкращих творчих колективів палацу культури «Заводський». Колектив сучасного танцю «Emotion» палацу культури «Заводський» занурить всіх бажаючих у світ сучасної хореографії, а разом із дитячим колективом народного танцю «Сонечко» палацу культури «Заводський» жителі району відправляться у подорож світом.

Свято відбудеться 18 серпня на площі біля палацу культури «Заводський» (вул. Павлокічкаська, 22). Початок о 18:00.

 

 

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

Сегодня
19 Ноября, 2018 Понедельник
больше новостей