Суд скасував рішення про призначення компаній-управителів запорізьких будинків


Сьогодні, 14 грудня, Орджонікідзевський районний суд визнав незаконним та скасував рішення Запорізького виконкому про проведення конкурсу та призначення компаній-управителів багатоквартирних будинків міста Запоріжжя. Про це на власній сторінці у соцмережі повідомив Михайло Прасол

“Суд повністю задовольнив позовні вимоги очільника фракції УКРОП Запорізької облради Ярослава Гришина - визнані незаконними та скасовані рішення виконавчого комітету Запорізької міськради про проведення конкурсу та призначення компаній-управителів багатоквартирних будинків міста Запоріжжя, що розпочали «роботу» з 1 листопада! Точніше платіжки з височенними тарифами розсилають (які незаконні), але самої роботи з обслуговування немає!”, – пише Михайло Прасол. Керуючі компанії з обслуговування будинків – «Мрія», «Запоріжремсервіс», «Місто для людей Запоріжжя» відтепер незаконно працюють у Запоріжжі.

Нагадаємо, що 20 серпня цього року конкурсна комісія із обрання компаній-управителів запорізьких багатоповерхівок розпочала свою роботу. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

22 Марта, 2018 Четверг
21 Марта, 2018 Среда
больше новостей