У Малій Білозерці відбувся фестиваль "КерамДиво-2018" (переможці)


"КерамДиво" вкотре сколихнуло Малу Білозерку

У Малобілозерській спеціалізованій естетичні школі-інтернаті ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт» з 5 по 9 червня відбувався Міжнародний фестиваль обдарованої молоді «КерамДиво – 2018». У творчих змаганнях під гаслом «Мистецтво об’єднує молодь» взяли участь більше 50 вихованців загальноосвітніх навчальних закладів, шкіл-інтернатів та позашкільних установ із Ужгорода, Ковеля, Миколаєва, Дніпра, Черкас, Опішні, Тульчина, Поліг, Запоріжжя і Малої Білозерки, що випробовують себе в образотворчому мистецтві та художній кераміці.

Юні митці з різних регіонів України долучилися до виконання креативних робіт з використанням традиційних матеріалів та технік у творчих майстернях [«Чарівний горщик», «Куманець», «Юний гончарик»] та студіях [«Палітра», «Чарівний пензлик»]. Під час справжнього натхненного змагання діти спілкувалися та обмінювалися досвідом та власними творчими досягненнями.

Роботи конкурсантів оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли представники Академії педагогічних наук, спілки майстрів народного мистецтва України, спілки художників України.

Окрім роботи у творчих майстернях, на молодь чекали майстер-класи народних майстрів, змістовні вечори відпочинку, захоплюючі екскурсії Таврійським краєм, відвідання острова Хортиці.

Дипломи переможців отримали 16 учнів, з них – чотири гран-прі.

У номінації "Художня кераміка":

Молодша вікова категорія

І місце – Софія Гаврик [КЗ «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат II-IIIступенів «Дивосвіт» Запорізької обласної ради]

ІІ місце – Марія Кутова [ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради]

ІІІ місце – Ілля Штанько [Державна спеціалізована художня школа-інтернат I-III ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» ім. В.Кричевського]

Старша вікова категорія

І місце – Дар’я Сухіна [Миколаївський муніципальний академічний коледж]

ІІ місце – Марія Долобан [Запорізька дитяча художня школа]

ІІІ місце – Максим Рижий [КВНЗ «Тульчинське училище культури»]

ГРАН-ПРІ – Олександра Мінєнко [Коледж мистецтв ім. А. Ерделлі Закарпатської академії мистецтв]

ГРАН-ПРІ – Оксана Білик [КВНЗ «Тульчинське училище культури»]

У номінації «Образотворче мистецтво»:

Молодша вікова категорія

І місце – Гліб Грищенко [Запорізька дитяча художня школа]

ІІ місце – Катерина Грицук [Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа №6» Дніпровської міської ради]

ІІІ місце – Софія Мороз [КЗ «Ковельська дитяча художня школа ім. Андроника Лазарчука»]

ГРАН-ПРІ – Вікторія Сухонос [КЗ «Ковельська дитяча художня школа ім. Андроника Лазарчука»]

Старша вікова категорія

І місце – Діана Максімова [Миколаївський муніципальний академічний коледж]

ІІ місце – Анна Чирук [КЗ «Ковельська дитяча художня школа ім. Андроника Лазарчука»]

ІІІ місце – Анжеліка Кучеренко [КВНЗ «Тульчинське училище культури»]

ГРАН-ПРІ – Софія Попіка [КЗ «Ковельська дитяча художня школа ім. Андроника Лазарчука»].

Вітаємо!

 

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

  • 08:46
    В Запорожье на дне Днепра обнаружили старинную лодку
  • 18 Июня, 2018 Понедельник
    больше новостей