У Запоріжжі згадували Широкінську операцію


Чотирнадцять смолоскипів за кожного загиблого: у Запоріжжі бійці-добровольці вшанували пам’ять загиблих побратимів, які поклали свої голови під час Широкінської наступальної операції.

10 лютого 2015 року почався наступ добробатів на марыупольскому напрямку, внаслідок якого від російських військових та їх найманців було звільнено п’ять населених пунктів, а лінію фронту відсунуто на двадцять кілометрів від Маріуполя. До того часу бої точилися майже на околицях цього міста.

Вшановуючи пам’ять загиблих у цьому наступі запорізькі учасники тих подій зібралися біля пам’ятника князю Святославу. Кажуть — місце вибрали не випадково: бо відчувають себе гідними нащадками давніх воїнів і вважають за честь захищати Україну. Щодо операції трирічної давнини, то молоді ветерани впевнені, вона назавжди увійде у сучасну війкову історію.

Автор: Телеканал TV5

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

24 Февраля, 2018 Суббота
23 Февраля, 2018 Пятница
больше новостей