В Бердянську мало місця для хрестиків не стало


Учасниці Всеукраїнської акції єднання «Україна моя вишивана», яка відбулася у Бердянському художньому музеї ім. І.І. Бродського, так завзято заходилися вишивати різнокольорову карту нашої держави, що мало не завершили задум народних майстринь Ірина Харатін та Тетяна Дяківнич з Борщівського району Тернопільської області.

До Бердянська вишивана карта України — три на півтора метри — надійшла з міста Ромни Сумської області.

Працівниці художнього музею знали кого запросити. З десяток досвідчених відомих вишивальниць, — деякі з них мали персональні виставки, брали участь у колективних вернісажах, — відразу заходилися заповнювати різнокольоровими хрестиками обриси не лише Запорізької, а й інших областей. Вправно і весело працювали.

Тож бажаючі, що відгукнулися на запрошення долучитися до акції, попервах і до столу дістатися не мали змоги. Однак місця вистачило всім. Щоправда, гаптували вже мережану оторочку, окрайці, фон, навіть кордони і назви областей тощо. Загальна наснага запалювала завзяттям школярів, які завітали разом з вчителями. 

Всього вишивали три десятки  бердянців. Наймолодшій учасниці акції виповнилося 15-ть, найстаршій — 67 років. Далі вишивану естафету єднання приймає Запоріжжя.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

18 Марта, 2018 Воскресенье
17 Марта, 2018 Суббота
больше новостей