В Бердянску за "євробляхи" нарахували 1,6 млн.грн. штрафів


За повідомленням прес-служби Бердянського прикордонного загону, оперативні співробітники Азово-Чорноморського регіонального управління ДПСУ спільно із представниками Бердянського відділу поліції ГУ НП України у Запорізькій області та  Запорізької митниці ДФС України у межах Бердянського району розпочали комплекс заходів, направлених на попередження та виявлення фактів незаконного переміщення транспортних засобів іноземного виробництва, які експлуатуються на території України із порушеннями.

Так, спільною міжвідомчою групою у межах міста Бердянськ виявлено три транспортні засоби європейської реєстрації. Під час перевірки документів встановлено, що дві автівки «Peogeout» литовської та польської реєстрації та одне авто «Volkswagen» із реєстраційними номерами Литви на територію України потрапили під керуванням іноземних громадян, але в подальшому, експлуатувалися уже нашими співвітчизниками із порушенням законодавства України.

Усі іноземні автівки поміщені на штраф майданчик, а на власників іномарок представники ДФС склали адміністративні протоколи та наклали штрафів у розмірі понад 1 млн. 600 тис. грн.

Сохранить

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

21 Февраля, 2018 Среда
больше новостей