В Запорожской области начато уголовное производство по фактам заболевания ботулизмом


Согласно сообщению пресс-службы прокуратуры Запорожской области,

останнім часом набули розповсюдження факти захворювання на ботулізм на території Запорізької області. Так протягом останніх днів до КУ «Обласна інфекційна лікарня» доставлено 5 мешканців м. Запоріжжя з діагнозом ботулізм, що свідчить про розповсюдженість порушення санітарних норм у м. Запоріжжя.

За даним фактом за ініціативи прокуратури Запорізької області Вознесенівським ВП Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області вчора, 14.06.2017, внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.325 КК України, порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними, якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань.

На теперішній час досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

21 Апреля, 2018 Суббота
20 Апреля, 2018 Пятница
больше новостей