В Запорожской облгосадминистрации вручили грамоты за помощь в ликвидации последствий непогоды


Как сообщает пресс-служба Запорожской ОГА,

в облдержадміністрації відбувся щорічний збір керівного складу цивільного захисту регіону. У заході взяли участь заступники голови облдержадміністрації Едуард Гугнін та Олександр Бабанін. У першу чергу Едуард Гугнін  відзначив належну підготовку рятувальників до викликів зимової негоди та оперативну ліквідацію її наслідків.

- З покладеними завданнями служби цивільного захисту та рятівники області впоралися, під час осінньо-зимового періоду не виникало жодних проблем. Були оперативно подолані перешкоди у виді снігових заметів, всі питання вирішувалися в робочому порядку. Хочу підкреслити, що у боротьбі зі стихійними лихами об’єдналися як рятівні служби, так і керівники територій, голови об’єднаних громад, керівники промислових підприємств, фермерських господарств, представники бізнесу. Завдяки спільній взаємодії у Запорізькій області вдалося попередити можливі наслідки надзвичайних подій, - зазначив Едуард Гугнін.

Керівникам підприємств та головам громад, які допомагали  ліквідувати наслідки негоди, посадовець вручив грамоти облдержадміністрації та подяки голови облдержадміністрації.

Крім цього, медаллю «За розвиток Запорізького краю» нагороджено начальника Головного управління ДСНС у Запорізькій області Олексія Лепського.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

24 Марта, 2018 Суббота
23 Марта, 2018 Пятница
больше новостей