Вчителька з Бердянська стала "Натхненням року"


Перемогу у всеукраїнському конкурсі "Жінка року 2018" у номінації "Натхнення року" здобула вчителька з Бердянська Ольга ВОЙНІКОВА.

От як відзначили здобуток коліжанки промоутери проекту "З КРАЇНИ В УКРАЇНУ":«Жінка України 2018» - це визнання значимості жінки у всіх сферах сучасного українського суспільства. Це творчість, розвиток та досягнення найкращих - тих, хто щодня надихає. «Единственная» ділиться історіями досягнень жінок України в різних сферах діяльності. Це історії, що стануть натхненням для сотень інших жінок.Символічно, що конкурс припадає на весняну пору року. Адже пробудження природи пов'язане з жінкою. Жінка багато в чому схожа на весну – вродою, лагідністю, ніжністю, милосердям, приносить у життя надію, віру, любов та умиротворення.

Цього року серед 14 категорій конкурсу, номінація «Натхнення року» була присвячена освітянкам. За словами ініціаторів премії, усі зміни у країні починаються з освіти. П'ять представниць освіти з різних регіонів України брали участь у Всеукраїнському освітньому проекті «Відкривай Україну».

...«жінка-світло» Ольга Сергіївна Войникова, яка працює вчителем у Бердянській гімназії №1 «Надія». Крім того, пані Ольга — заступник голови громадської організації «Українська громада». Разом із небайдужими жінками популяризує українську мову в російськомовному Бердянську, де відкриті безкоштовні курси української мови для дорослого населення. Жінка має безліч нагород за сумлінну працю, а також за виховання патріотизму й підготовку переможців конкурсу «Сила. Мужність. Честь.» 2016-2017 років та почесну грамоту Департаменту Освіти за участь у проекті «Відкривай Україну» в 2017-му році. Команда "Ray of hope" – школярі, яких вела пані Ольга на Всеукраїнському освітньому проекті «Відкривай Україну», натхненні своїм педагогом, заявляли про себе наступним чином: «Ми віримо у те, що Країна починається там, де твій ДІМ. Важко знаходити час, небайдужих, які прагнуть змінити світ і допомогти, але саме так формується команда і вміння долати труднощі. І який би не був результат - є самоаналіз».

 

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

20 Апреля, 2018 Пятница
больше новостей