Запоріжців запрошують святкувати Масляну до музею


Сьогодні розпочався тиждень одного із найулюбленіших і найсмачніших свят українців – Масляна.  З цієї нагоди, в Запорізькому обласному краєзнавчому музеї, проводять  святкові  заходи, майстер-класи та тематичні екскурсії .  «Масляна» у музеї триватиме до 1 березня.

Минулого року ми проводили тематичні заходи тільки для школярів, а цьогорік, ми не обмежуємо  аудиторію, - розповідає завідуюча науково-освітнім та методичним відділом музею Вікторія Водоп’ян. – Конкретного часу, в який проводяться заходи, немає – тобто проводимо свято за умови формування  груп від п’яти чоловік. До нас приходять групи, як із міста Запоріжжя, так і з області.

Цими святковими днями відвідувачі Запорізького обласного краєзнавчого музею мають можливість поринути  в атмосферу стародавнього свята, стати  учасниками екскурсій, присвячених традиціям святкування Масляної на Запоріжжі та в Україні, а також взяти участь у майстер-класах із виготовлення ляльок-мотанок. Крім того, відвідувачів музею пригощають  гарячим чаєм і смаколиками.http://zor.gov.ua/content/zaporizhciv-zaproshuyut-svyatkuvaty-maslyanu-do-muzeyu

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

24 Февраля, 2018 Суббота
23 Февраля, 2018 Пятница
больше новостей