Запорізька область приваблює туристів за допомогою Інтернету


Підбито підсумки проекту «Цифрове перетворення Запорізької області», який реалізовано у співпраці між «Google Україна», облдержадміністрацією та міською радою. Про це сповіщається на сайті Запорізької ОДА.

Головним завданням проекту «Цифрове перетворення Запорізької області» є демонстрація того, як за допомогою сучасних інтернет-інструментів можна підвищити туристичну та інвестиційну привабливість регіону. В рамках кампанії була виконана велика робота, результатом якої стали кілька спеціальних сайтів. На карти Google також було нанесено соціально значущі об'єкти Запоріжжя, для місцевих журналістів спільно з FreedomHouse проведено семінар з питань свободи слова. Крім цього, відбулася серія освітніх семінарів для представників місцевого самоврядування, малого і середнього бізнесу,  державних службовців, викладачів і студентів з основ цифрової грамотності та безпеки в Інтернеті.

Як приклад успішної реалізації проекту співорганізатори назвали сайт «Мандруй Запоріжжям» (https://discover-zp.com.ua/), що став доповненням до представлених раніше проектів інших областей України на порталі https://discover.net.ua/. Нині за допомогою зручної навігації та інтерактивної карти всі охочі зможуть знайти на сайті інформацію про найцікавіші для відвідування місця в області. Спеціально для сайту були створені 3D-тури найцікавішими для туристів маршрутами Запоріжжя та області, де всі охочі можуть здійснити віртуальну прогулянку островом Хортиця включно зі Скіфським станом і музеєм судноплавства «Чайка»; відвідати унікальний історико-археологічний заповідник «Кам'яна могила», прогулятися Ботієвською вітровою електростанцією і навіть зазирнути в цехи одного з найбільших металургійних підприємств України «Запоріжсталь».

Крім цього, в рамках кампанії вперше створено сайт, присвячений спорту, – «Запоріжжя спортивне». Ця інформаційна платформа  включає в себе загальні спортивні новини міста, важливі події спортивного життя Запоріжжя, адреси спортивних майданчиків і профілі дитячо-юнацьких спортивних шкіл із розбивкою за видами спорту. На сайті також можна знайти базу даних запорізьких спортсменів  з профілями і електронними картами.

Ще однією важливою складовою проекту є питання екології. У рамках проекту «Цифрове перетворення Запорізької області» інформацію щодо екологічних проблем Запорізької області було додано на сайт www.ecoukraine.org. Він містить простий у використанні сервіс для інформування державних органів про екологічні проблеми і порушення природоохоронного характеру.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

19 Марта, 2018 Понедельник
больше новостей