Запорізькі артилеристи відзначили День Сухопутних військ


Сьогодні, 12 грудня, у розташуванні 55-ї окремої артилерійської бригади відбулись урочистості з нагоди святкування Дня Сухопутних військ України.Командир бригади, полковник Сергій Брусов, у привітальному слові підкреслив важливість саме цього виду військ у зміцненні обороноздатності держави.- Шановні військовослужбовці! Я дякую вам за відмінну службу, за приналежність до найпотужнішого виду військ, який є головним носієм могутності Збройних Сил України. З такими вірними побратимами, як ви, я з готовністю прийму будь-який бій, - підкреслив полковник Брусов.З нагоди свята наказом командира військової частини звання «старший солдат» отримали четверо військовослужбовців строкової служби та двоє артилеристів військової служби за контрактом. Кращі військовослужбовці також були відзначені грамотами та подяками.Нагадаємо, День Сухопутних військ України відзначається в нашій державі вже двадцять років - згідно з Указом Президента України «Про День Сухопутних військ України» від 18 жовтня 1997 р. №1167/97. Андрій Безрук.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

16 Января, 2018 Вторник
15 Января, 2018 Понедельник
больше новостей