Запорожье готовится отметить День Конституции


По информации пресс-службы Запорожской облгосадминистрации,

українська спільнота готується до відзначення Дня Конституції України. Питанню підготовки до  цього свята була присвячена нарада, яка відбулася під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна.

Обласні заходи  на відзначення Дня Конституції України розпочнуться 26 червня покладанням квітів до погруддя Тараса Шевченка в Запоріжжі.  Також цього дня в обласному театрі ім. В. Г. Магара відбудуться урочисті збори та концерт за участю керівників регіону, депутатів місцевих рад, представників громадськості, військовослужбовців та волонтерів.

- Цього року українська спільнота відзначає 21-ту річницю Конституції України.  Як ніколи нам необхідна національна консолідація заради побудови сильної європейської України. Дуже важливо під час урочистостей відійти від політики, щоб усі заходи відбулися мирно та спокійно, - наголосив Едуард Гугнін.

Цього року також виповнюється 100 років утворення Генерального секретаріату Української Центральної Ради. З цієї нагоди  в обласному краєзнавчому музеї 23 червня відбудеться круглий стіл за участю козацтва, істориків та науковців.

Загалом у містах та районах області планується проведення близько 80 урочистих зібрань, концертів, мітингів, покладань квітів до пам’ятників та місць поховання героїв антитерористичної операції

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

23 Апреля, 2018 Понедельник
22 Апреля, 2018 Воскресенье
больше новостей