Запорожских водителей предупреждают об ухудшении погодных условий


Вот какое сообщение обнародовала сегодня пресс-служба Запорожской облгосадминистрации:

починаючи з 23 лютого по всій території України очікується різке погіршення погодних умов з інтенсивними опадами у вигляді снігу, хуртовинами, утворенням переметів та ожеледиці на автомобільних дорогах.

Несприятливі погодні умови  зимового періоду ускладнюють рух автотранспорту, що призводить до створення аварійних ситуацій на автодорогах. Тому Служба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує автовласникам про особливості експлуатації транспортних засобів у зимовий період, особливо при поїздках на далекі відстані.

 У зв’язку з ускладненням погодних умов та через відсутність на транспортних засобах, у першу чергу, які здійснюють перевезення вантажів, необхідного облаштування для експлуатації в зимовий період на автодорогах утворюються затори, з’їзди автомобілів з узбіч,  виникають інші надзвичайні ситуації, що ускладнює експлуатаційне утримання доріг у цей період.         

 Служба автомобільних доріг у Запорізькій області закликає водіїв у дні несприятливих погодних умов утримуватись від поїздок на далекі відстані. При крайній необхідності руху користуватися зимовими шинами, упорами противідкатними та ланцюгами протиковзання на колесах, укомплектовувати автомобілі тросом та лопатами для виїзду із можливих заторів, а також дотримуватися безпечного швидкісного режиму руху.

При виникненні надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування Запорізької області слід негайно повідомити оператору диспетчерської служби за тел. (061) 787-64-30 та при можливості не продовжувати рух по цій ділянці дороги, а зачекати в місці відстою транпортних засобів та дати можливість проїхати техніці для розчищення й обробки проблемної ділянки.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

18 Марта, 2018 Воскресенье
17 Марта, 2018 Суббота
больше новостей