Догазовались: ПАО "Запорожгаз" оштрафовали за отключение газа


Как сегодня сообщила пресс-служба Запорожской облгосадминистрации,

адміністративна колегія Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала ПАТ „Запоріжгаз” на 68 тис. грн. за зловживання монопольним становищем на ринку розподілу природного газу.

Відділення визнало порушенням законодавства про захист економічної конкуренції дії публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації, які полягали у повній відмові мешканцям квартир №№ 3, 7, 9 будинку № 40 по вул. Вінтера, а також №№ 111, 115, 121, 127, 139, 145, 151, 157 будинку № 29 по вул. Героїв 93-ї бригади в наданні послуги з розподілу природного газу.

Припинення газопостачання мешканцям квартир № 3, 5, 7, 9 будинку № 40 по вул. Вінтера будо здійснено у зв’язку із встановленням підприємством мешканцю квартири № 5 лічильника газу. Замість того, щоб відключити лише газові прилади споживача у квартирі № 5,  ПАТ „Запоріжгаз” безпідставно на кілька  діб позбавило мешканців квартир №№ 3, 7, 9 цього ж будинку послуг з розподілу природного газу. Мешканці цих квартир стали заручниками взаємовідносин ПАТ «Запоріжгаз» з мешканцем квартири № 5. Споживачі квартир №№ 3, 7, 9 не можуть нести колективну відповідальність за недопуск до газових приладів у іншому приміщенні (квартирі №5), яка не перебуває в їх власності або користуванні, оскільки це не передбачено чинним законодавством.

Крім цього, ПАТ „Запоріжгаз” протягом 35 діб не надавав мешканцям квартир №№ 111, 115, 121, 127, 139, 145, 151, 157 будинку № 29 по вул. Героїв 93 бригади послугу з розподілу природного газу. В квітні 2017 року  працівники товариства проводили роботи з планового технічного обслуговування та планової перевірки щільності споруд систем газопостачання будинку. Вже 27 квітня 2017 року працівники ПАТ „Запоріжгаз” знали, що нещільність системи газопостачання знаходилася  в квартирі № 133, проте  до 30 травня 2017 року не було вжито будь-яких заходів для відновлення газопостачання мешканцям  інших квартир.

Мешканці будинку, під’їзду, стояка не повинні бути заручниками ситуації та нести відповідальність за невиконання окремим споживачем  своїх обов’язків. 

Слід зазначити, що подібні дії ПАТ «Запоріжгаз» мають системний характер, у липні  2017 року відділення оштрафувало ПАТ „Запоріжгаз”  на 68 тис. грн.. за аналогічні дії.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

24 Апреля, 2018 Вторник
больше новостей