Сьогодні запорізька СБУ провела обшуки в департаменті екології: це пов'язано з мором риби в Молочному лимані

Це вже другий обшук за день, що проходить в Запоріжжі Сьогодні, 9 листопада, співробітники Служби безпеки України провели обшук в приміщенні департамента екології та природних ресурсів Запорізької об


Це вже другий обшук за день, що проходить в Запоріжжі

Сьогодні, 9 листопада, співробітники Служби безпеки України провели обшук в приміщенні департамента екології та природних ресурсів Запорізької облдержадміністрації. Про це 061 повідомив прес-секретар запорізької СБУ Сергій Левченко.

Справа йде про будівлю депаратменту, який знаходиться на ул. Незалежної України, 72А. Обшуки проходили у зв'язку з кримінальною справою, яку відкрили по факту мору риби в Молочному лимані, а також по ряду інших фактів діяльності екологічного департаменту. Подробиць поки не розголошують.

Нагадаємо, у вересні на Молочному лимані загинули близько 40 тісяч осіб піленгасу. Це відбулось через те, що підрядники не розчистили промоїну між лиманом та Азовським морем.

Нагадаємо, сьогодні також проходить обшук в будівлі департамента з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради. Він був пов'язаний зі "справою Коміссарова". Світлини з місця подій дивіться ТУТ.

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

24 Апреля, 2018 Вторник
больше новостей