В Бердянске ветеран АТО получил квартиру — подарок генпрокурора


Генпрокурор Украины Юрий Луценко во время  визита в Запорожье пообещал улучшить жилищные условия бердянца, который стал инвалидом российско-украинской войны на Донбассе..

Активисты Сююза ветеранов АТО рассказали Юрию Луценко, что боец 92-ой бригады Олег Мамошин, потерявший зрение в результате минно-осколочного ранения, живет в небольшой комнатушке ветхого барака вместе с женой. Инвалидом он стал после того, как во время обстрела под Новый год близ Луганска российская мина разорвалась рядом с ним, осколи поразили глаза, лицо, туловище.

По информации спикера Генпрокурора Ларисы Сарган,к оторую она разместила на своей страничке в Facebook, генпрокурор пообещал помочь семье воина. Обещание сдержал. Олег Мамошин получил документы на квартиру, которую приобрел вскладчину с друзьями Юрий Луценко.

Олексій Сквордяков керівник Запорізького обласного центру допомоги учасникам АТО 20 сентября в 22:14 · Saporoshje ·  

Вечір добрий, хочу поділитися з Вами однією незвичною історією.. Так от, мав можливість спілкуватися з Генпрокурором Юрій Луценко , прокуратура завжди цікавилася, чим можна допомогти нашим Воїнам, окрім державної підтримки, так от, нагальних проблем в наших хлопців вистачає, але є одна родина Оксана Мамошина, якій ми допомагаємо, шукаємо можливі фонди, щоб родина змогла і надалі сплачувати за наймане житло, Юрій Віталійович попросив номер картки сім'ї і пообіцяв допомогти.. Думаю, гарний вчинок, родині буде приємно...Ви б бачили мої очі, коли сьогодні, після офіційної частини зустрічі у м.Запоріжжя, Генпрокурор сказав, що і надалі буде підтримувати наших хлопців, а родині Олега ( бійця 92 ОМБр, який від отриманих поранень втратив зір ) та Оксани Мамошиних протягом 10 днів буде придбана квартира в м.Бердянськ!!!! Від щирого серця вдячний всім причетним, що не лишаєтесь осторонь від проблем Наших хлоців Юрій Віталійович Луценко, Валерій Романов, Лариса Сарган, Tanya Orlova Все буде Україна!!!!

"Після підвищення зарплати працівникам прокуратури я обіцяв віддавати щомісяця 24 тис грн на потреби інвалідів учасників бойових дій.

Під час відвідин Запоріжжя місцева ветеранська спілка назвала людину, яка потребує невідкладної допомоги.

Боєць 92-ї окремої механізованої бригади Олег Мамошин отримав важке поранення напередодні Нового 2017 року на луганському напрямку. Ворожа міна посікла тіло, обличчя і очі. До березня був у шпиталі у Дніпрі. Звідти повернувся з великими проблемами зору в рідний Бердянськ, де з дружиною винаймав тимчасове житло.

Так от, сьогодні родина Олега і Оксана Мамошина стали власниками квартири в місті, яке Воїн захистив від ворога.

Квартиру для родини купив ускладчину з друзями. Видатки на її придбання, як і належить, вкажу в річній декларації," — цирирует патрона Лариса Сарган.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

23 Марта, 2018 Пятница
больше новостей