Вырубка деревьев в парке Запорожья


Прояв пильності від звичайних мешканців Запоріжжя. Знаходячись біля парку «Дубовий гай», перехожий почув звуки бензопил, а потім побачив робітників, які вирубують дерева. Занепокоївшись, що це незаконно, чоловік повідомив про ситуацію редакцію «АЛЕКС-Інформ». Розібратись вдалося на місці.

        Дійсно, у «Дубовому гаю» відбулася вирубка дерев. Як повідомили робітники, позбавляються лише від сухих дерев. На кожному стволі таких є спеціальна помітка червоною фарбою. Живі дерева не чіпають, а лише позбуваються зайвих, які гниють зсередини.

        У керівництві парку «Дубовий гай» пояснили, що проводять роботи згідно рішенню міської ради. Також додають, вирубка запланована і ніяких забудов не буде. Отже, як виявилося, нічого незаконного не відбувалося. А сухі дерева дійсно можуть бути небезпечні для людей.

http://alextv.zp.ua/index.php?newsid=120914

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Перепечатка материалов в сети только с прямой гиперссылкой на http://www.mig.com.ua

 

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

20 Февраля, 2018 Вторник
19 Февраля, 2018 Понедельник
больше новостей