Куда отдать ребенка заниматься спортом: телефоны и адреса городских спортивных школ Запорожья

В Запорожье стартует набор в городские детско-юношеские спортивные школы. 061 публикует перечень таких школ и контакты, по которым могут обращаться родители № з/п Назва спортивного зак


В Запорожье стартует набор в городские детско-юношеские спортивные школы. 061 публикует перечень таких школ и контакты, по которым могут обращаться родители

№ з/п

Назва спортивного закладу

ПІБ директора

Телефон

Район міста

вид спорту

1

Дитячо-юнацька спортивна школа № 1 з спортивної гімнастики

Рунчева Олена Іванівна

р.236-71-06

Дніпровський

ЗДІА

спортивна гімнастика (хлопці)

2

Дитячо-юнацька спортивна школа № 3 з гандболу

Андреєєв  Сергій Генадійович

р. 65-02-71

усі райони міста

гандбол

(хлопці, дівчата)

3

Дитячо-юнацька спортивна школа № 4

Вейцер Марк Абрамович

т.233-50-84

усі райони міста

настільний теніс, фехтування, естетична гімнастика

4

Дитячо-юнацька спортивна школа № 5 з художньої гімнастики

Дудченко Яна Вікторівна

р. 34-30-52

р. 707-62-10

Олександрівський

Вознесенівський

Дніпровський

художня гімнастика

5

Дитячо-юнацька спортивна школа № 6

 Дорогань Олексій Юрійович

р. 277-28-71

Хортицький

Дніпровський

Шевченківський

боротьба греко-римська, бокс, бодібілдинг,

6

Дитячо-юнацька спортивна школа № 7

Данік Оксана  Павлівна

р.278-07-46

Комунарський

Хортицький

кульова стрільба

7

Дитячо-юнацька спортивна школа № 8

Компанієць Олег Леонідович

р. 278-15-34

усі райони міста

шашки, шахи

8

Дитячо-юнацька спортивна школа № 10

Шульга Євгеній Анатолійвич 

р.  224-04-58

усі райони міста

волейбол, легка атлетика, спортивна аеробіка, ушу

9

Дитячо-юнацька спортивна школа № 11

Бей Роман Іванович

м.0952354445

Заводський

бокс,

триатлон,

дзюдо

10

Дитячо-юнацька спортивна школа № 12 з баскетболу

Вікторов Кирило Вікторович

р.220-74-59

усі райони міста

баскетбол (хлопці)

11

Дитячо-юнацька спортивна школа імені Олімпійського чемпіона Юрія Лагутіна

Апанасенко Віктор Олексійович

р. 32-59-31

усі райони міста

гандбол (хлопці)

12

 Дитячо-юнацька спортивна школа «Україна»

Завгородній Анатолій Іванович

р. 286-03-48

Олександрівський

веслування академічне

13

Дитячо-юнацька спортивна школа «Майстер-Січ»

Крупінов Сергій Олександрович

р.32-59-31

Дніпровський

Комунарський

Шевченківський

тхеквандо, кікбоксінг,

бокс

14

Дитячо-юнацька спортивна школа «Орбіта»

Румянцева Віра Григорівна

м. 0990907293 (директор)

 0964215123

м. 0979634585(заступник)

усі райони міста

волейбол

15

Дитячо-юнацька спортивна школа «Локомотив»

Морозов Євгеній Володимирович

р. 720-29-28

м.0961946364

Олександрівський

Комунарський

Шевченківський

бокс, веслування на байдарках, легка атлетика, шашки

16

Дитячо-юнацька спортивна школа «Кристал»

Арцебарський Сергій Павлович

Шевченківський

ЗНВК № 68

дзюдо (хлопці та дівчата)

17

Дитячо-юнацька спортивна школа «Хвиля» 

Давіденко Ярослав Іванович

р. 95-45-63

Вознесенівський

Комунарський

плавання, художня гімнастика

18

Дитячо-юнацька спортивна школа «Салют»

Степаненко Денис Вікторович

 р. 236-59-37

Заводський

плавання

19

Дитячо-юнацька спортивна школа «Спас»

 Рижов Костянтин Анатолійович

р. 32-59-31

усі райони міста

рукопаш спас

20

Дитячо-юнацька спортивна школа

 «Металург Запоріжжя»  з футболу

Ключик Леонід Семенович

р. 32-59-31

Комунарівський

Олександрівський

Вознесенівський

футбол

 

Топ новостей сегодня
Внимание! Комментарии содержащие оскорбления, нецензурную лексику или не относящиеся к теме поста удаляются одновременно с блокировкой автора. Спасибо за понимание!

21 Января, 2018 Воскресенье
20 Января, 2018 Суббота
больше новостей